Rolety zewnętrzne JackeR – Termomodernizacja


TermoRolety® JackeR – zalety termomodernizacji

 • Zabezpieczenie termiczne – bardzo duża oszczędność w ogrzewaniu i chłodzeniu. Oszczędzając energie – oszczędzasz swoje pieniądze! i chronisz środowisko.


   Ochrona przed niskimi temperaturami – w naszych warunkach klimatycznych ten czynnik nabiera szczególnego znaczenia, zwłaszcza przy modnym obecnie docieplaniu budynku, kiedy to straty ciepła przez okna (o standardzie K≤ 1, Wm2 x K) przy braku TermoRolet JackeR stają się 3 – 4 krotnie większe (to tak, jakby założyć kożuch – bez butów, szalika czy czapki). Izolacyjne działanie TermoRolety JackeR (docieplenie) odbywa się w podwójny sposób:
   – przez wypełniającą pancerz rolety piankę poliuretanową,
   – przez powstanie „poduszki powietrznej” wytwarzanej pomiędzy opuszczonym aluminiowym pancerzem zamkniętej rolety a oknem. Dlatego zimą zamykajmy TermoRolety JackeR jak najwcześniej! Konsekwentne opuszczanie TermoRolet JackeR po zmierzchu pozwala zaoszczędzić 20-30 % strat ciepła uciekającego przez okno.


   Ochrona przed wysokimi temperaturami i promieniami słonecznymi – odbywa się również na zasadzie „poduszki powietrznej” oraz uniemożliwieniu promieniom słonecznym penetracji przez szyby. TermoRolety JackeR aż trzykrotnie zmniejszają współczynnik nasłonecznienia pomieszczeń Fc. Efekt ten jest odczuwalny w dużym stopniu, przez co często (dodatkowo) silnie motywujący do szybkiego zamontowania TermoRolet JackeR – często zastępujących drogie urządzenia klimatyzacyjne (z użytkowania których klienci rezygnują ze względu na częste infekcje.) Podwyższa to komfort mieszkalny i chroni cenne wyposażenie przed promieniami słonecznymi.


 • Ochrona przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi – właściwie zabezpieczają okna przed niszczącymi wpływami warunków atmosferycznych. Silne opady tj. deszcze, śniegi, grad w połączeniu z wiatrem, jak i słońce negatywnie oddziaływują na struktury materiałów okiennych (w szczególności drewno oraz okleiny). Dzięki temu, że TermoRolety JackeR przyjmują na siebie ochronę przed niszczącym działaniem czynników atmosferycznych – trwałość okna ulega zwielokrotnieniu.
  Zaoszczędzimy też na środkach konserwujących i pracy z tym związanej.

 • Ochrona przed hałasemTermoRolety JackeR dodatkowo dzięki szczelności skutecznie tłumią hałas nawet do 10 dB ( co w praktyce oznacza redukcję hałasu o połowę), zapewniając doskonałą izolację akustyczną (z zewnątrz i od wewnątrz). Jest to czynnik szczególnie ważny dla mieszkańców aglomeracji miejskich, gdzie każdy decybel może mieć negatywny wpływ na układ nerwowy. Z TermoRoletami JackeR – strong>wypoczywamy w ciszy i spokoju.

 • Zbawienne Chłodzenie i Wentylacja pomieszczeń – gdy wybieramy perforowany pancerz TermoRolety JackeR unikamy kłopotów z przeciągami. To udoskonalenie przydaje się zarówno latem jak i zimą a dodatkowym atutem tej konstrukcji jest zabezpieczenie przed owadami. Wentylacja odbywa się przy otwartym oknie i opuszczonej rolecie z uchyloną perforacją. Spokojny, głęboki i bezpieczny sen przy otwartej perforacji TermoRolet JackeR szczególnie odczuwalny i doceniany jest po upalnym dniu.

 • Zwiększone poczucie bezpieczeństwa – ochrona przed wandalizmem, utrudnianie „złych zamiarów nieproszonych gości”. Najwięcej włamań odbywa się przez niezabezpieczone okna. Również z takich względów ten czynnik stał się dla Klienta decydujący o zakupie. Doceniono również możliwość symulacji obecności domowników np. podczas dłuższej nieobecności w domu. Efekt ten możemy uzyskać dzięki zastosowaniu centralnych systemów weekendowych, które sterują roletami zamykając je i opuszczając o różnych zmiennych porach.

 • Pełna dyskrecja i prywatność – gwarantują 100% intymności, uzyskując efekt pełnego zaciemnienia (pełnej izolacji optycznej), możemy osiągnąć przemianę dnia w noc. Warto podkreślić, że tę funkcję TermoRolet JackeR doceniły między innymi osoby pracujące w porze nocnej np. lekarze, pielęgniarki, strażacy, celnicy, policjanci i inni służący społeczeństwu swą pracą w nocy. Zachowanie strefy prywatności wydaje się być bardzo ważnym czynnikiem dla indywidualnego mikroświata.

  z TermoRoletami JackeR „Mój dom – moja ostoja – moja prywatność”


 • Komfort i wygoda – co umożliwia zastosowanie szerokiej gamy siłowników elektrycznych wraz z systemem sterowań – od indywidualnych (przełącznik, pilot) po centralnie programowane systemy czasowo – zegarowe, zmierzchowe, wiatrowe, weekendowe.

 • z TermoRoletami JackeR żyje się WYGODNIEJ, TANIEJ i KOMFORTOWO…