7 korzyści stosowania TermoRolet


CHCESZ płacić MNIEJ za ENERGIĘ ???

i jednocześnie przez ograniczenie zbędnej emisji mieć realny wpływ na środowisko naturalne

- jak najszybciej zacznij wykorzystywać TermoRolety – dające DUŻY ZYSK, a dodatkowo ?

7 KONKRETNYCH rzeczywistych KORZYŚCI :
Tak to prawda, że dzięki TermoRoletom zaoszczędzisz nawet do 30%.

Zysk z zastosowania innowacyjnych TermoRolet jest faktycznie istotny i zauważalny przez użytkowników. Konsekwentne i świadome wykorzystywanie TermoRolet pozwala zaoszczędzić wiele pieniędzy w lato i zimę oraz zwiększyć ochronę środowiska. Latem oszczędność z zastosowania TermoRolet jest ogromna. TermoRolety dzięki termoizolacji potrafią aż 3 krotnie zredukować nagrzewanie wnętrz.

Termoizolacyjne działanie TermoRolety wynika z budowy TermoRolet oraz odpowiedniego i właściwego ich montowania w domu Klienta. Innowacyjne TermoRolety JackeR charakteryzują się wysoką termoizolacyjnością. Wysoka izolacyjność t.j. zysk i duże oszczędności z montażu TermoRolet potwierdzają przeprowadzone dla JackeR badania naukowe. Badania prowadziła Politechnika Lubelska co potwierdziło zyskowność przez termoizolacyjność innowacyjnych rolet JackeR. Zastosowanie TermoRolety i TermoBramy znacznie redukuje straty ciepła ( straty energii ), przez co znacznie zmniejsza się emisja zanieczyszczeń co oznacza, że wspólnie chronimy środowisko naturalne.

Zysk finansowy z zastosowania i świadomego wykorzystywania TermoRolet i TermoBram jest znaczący w budżecie domowym każdej rodziny.

Montując Termo Rolety – latem zaoszczędzasz na klimatyzacji utrzymując komfortową temperaturę w pomieszczeniach Twojego wymarzonego domu. Efekt ten jest szczególnie wyraźnie odczuwalny w upalny dzień. To właśnie duży zysk w upalne dni jest często argumentem stanowiącym (przemawiającym) za wyborem TermoRolet.

TermoRolety umożliwiają trzy krotne zmniejszenie zapotrzebowania na chłód przez co ograniczają używanie klimatyzatora. Opuszczenie TermoRolet chroni okna i całe wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem co umożliwia utrzymać przyjemny chłód. Tak zabezpieczone przez TermoRolety chłodne wnętrze umożliwia lepszy sen, lepszą pracę i ogólnie lepszą egzystencję. Komfortowy byt poprawia nastój i sprawia dobre samopoczucie co przejawia się na zadowolenie z TermoRolet. To właśnie decyduje o zysku na energii w upalne dni. Montaż ThermoRolety jest często, a ostatnio coraz częściej alternatywą dla klimatyzatorów. Wielu klientów rezygnuje z urządzeń klimatyzacyjnych na rzecz innowacyjnych Termo Rolet – twierdząc, że urządzenia klimatyzacyjne dają tylko chłód zaś TermoRolety także gratisowo dodatkowe korzyści – tak więc klimatyzacja przegrywa tą zimną konfrontację i w efekcie kalkulacja energochłonnych urządzeń klimatycznych w porównaniu z energooszczędnymi innowacyjnymi wszechstronnymi TermoRoletami jednoznacznie wskazuje na wyższość thermo systemów izolacyjnych.

Dlaczego montaż TermoRolet jest ważny również zimą ???(szczególnie gdy jest mroźna zima i na termometrach widać wyraźnie spadające poniżej zera stopnie Celsjusza).

Zima to w języku branży grzewczej okres grzewczy czy inaczej sezon grzania, który w Polsce trwa prawie – a często ponad pół roku czyli 6 – 7 miesięcy i kosztuje coraz więcej.

Na szczęście TermoRolety potrafią to powstrzymać i opanować. Potwierdza to przeprowadzone badanie przez Lubelską Politechnikę.

Naukowcy z Politechniki na zlecenie JackeR przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego wykonali następujące badania naukowe:

BADANIE I.

Wpływ zastosowania innowacyjnych TermoRolet JackeR o podwyższonych wartościach termoizolacyjnych na zapotrzebowanie ciepła powstającego wskutek strat wynikających ze zwiększonego przenikania ciepła przez okna w stosunku do pozostałych barier w budynku w okresie grzewczym.

BADANIE II.

Wpływ zastosowania innowacyjnych TermoRolet JackeR o podwyższonych wartościach termoizolacyjnych na zapotrzebowanie budynku na chłód w okresie lata

Oraz dodatkowo:

BADANIE III.

Zdolność innowacyjnych rolet zewnętrznych JackeR do tłumienia dźwięków pochodzących z zewnątrz budynku.

Fachowy profesjonalny montaż ThermoRolety można dokonać na niemal każdym etapie. Obojętnie czy jest to budowa domu, remont, docieplanie, termomodernizacja czy termo izolacja okien, obojętnie czy ktoś chce wykorzystać istniejącą termo ulgę, czy poprawić bilans energetyczny budynku korzystając z ulg czy premii jak również preferencyjnych kredytów oferowanych przez Banki, stowarzyszenia, fundacje i inne instytucje które działają na rzecz oszczędzania energii przez jej poszanowanie co przekłada się na ochronę środowiska naturalnego.Termo ulgi, ulga inwestycyjna, remontowa czy premia gwarancyjna lub modernizacyjna oraz ulgi czy premie podatkowe i wszelkie możliwe odliczenia jak również preferencyjne kredyty bankowe, tanie kredyty hipoteczne czy konsumpcyjne, pożyczki i poręczenia coraz częściej nie tylko podatnicy ale i osoby fizyczne t.j większość ludzi obojętnie czy to inwestor czy wykonawca biorą pod uwagę w planowanych inwestycjach remontach i modernizacjach.

TermoRoletami – możesz sprawić prezent swoim bliskim. Z takiego prezentu będą czerpać radość i wiele korzyści przez wiele lat użytkowania i cieszenia się wspaniałymi walorami użytkowymi TermoRolet. Termomodernizacja Twojego domu uwzględniająca TermoRolety i TermoBramy to komfort mieszkalny i ochrona przed niskimi jak i wysokimi temperaturami. To inwestycja która przynosi wymierne rzeczywiste rezultaty i konkretne korzyści które widoczne są co miesiąc przy płaceniu niższych rachunków.

Co zrobić by zaoszczędzić ? jakie są sprawdzone i pewne sposoby powstrzymania strat energii cieplnej (energii grzewczej) ?, zahamowania czy też zmniejszenia uciekającego przez nawet dość dobre okna – ciepła ?

Co efektywnie wpływa na oszczędzanie i zmniejszenie zużywanego opału (zmniejszenie wydatków na różne źródła energii)?

Jak zredukować wysokie miesięczne opłaty (t.zn. zacząć co miesiąc płacić mniej za prąd, gaz, opał i inne paliwa) i uczynić by życie było tańsze bardziej komfortowe? (by mówiąc bezpośrednio – wystarczało pieniędzy na zaciągnięte kredyty i spłacane raty w banku tj.by terminy bankowych rat nie były stresem, a stały się łatwiej spłacalne i mniej uciążliwe dla budżetu domowego) ? – Jeśli kiedykolwiek płacenie rachunków może być łatwe i przyjemne. Wynika to w sposób bezpośredni z oszczędności.

Oszczędność pieniędzy wynika zaś z ograniczenia zbędnych strat ciepła i energii przez termo izolacyjne działanie (tj. leprze uszczelnianie, lepszą szczelność – skuteczniejsze docieplenie i a przez to większą izolacyjność) TermoRolety na oknie.

Jak płacić niższe rachunki za energię elektryczną, gaz, olej opałowy, węgiel czy inne źródła energii ? Odpowiedź na te pytania staje się głównym powodem decyzji o pilnym i opłacalnym montażu Thermo Rolet w mieszkaniach i domach.Warto też wspomnieć, że TermoRolety mają także dodatkowe liczne walory które coraz bardziej świadomi klienci przy podejmowaniu decyzji o zamontowaniu TermoSystemów biorą pod uwagę.

Co można zrobić by lepiej chronić okna drewniane (również okna PVC – popularne plastikowe ), jak przedłużyć ich żywot bez częstego malowania drogimi farbami, jak powstrzymać naturalny proces starzenia,łuszczenia się farby (złuszczania lakieru czy innych warstw ochronno zabezpieczających), a także nieszczelności, skręcania i wypaczania a w konsekwencji niedomykania okien nieszczelności i przewiewów ?

Dzięki TermoRoletom zyskujesz idealną, komfortową temperaturę w Twoim mieszkaniu, a trwałość Twoich okien ulega zwielokrotnieniu.

Z TermoRoletami JackeR zwiększysz poczucie prywatności w swoim mieszkaniu czyniąc je przyjemnym, miłym, bezpiecznym i bardziej przyjaznym a przy okazji zaoszczędzisz bardzo wiele pieniędzy zyskując jednocześnie uznanie społeczne za ochronę środowiska naturalnego przez powstrzymanie emisji strat ciepła.

ThermoRolety w bardzo dużym stopniu bo niemal dwukrotnie redukują hałas. Redukcja hałasu przez Thermo Rolety została potwierdzona przeprowadzonym badaniem naukowym – przez pracowników Politechniki Lubelskiej w Lublinie . Badania przeprowadził Wydział Inżynierii Środowiska Zakład Inżynierii Środowiska Wewnętrznego Politechnika Lubelska Lublin. Z badań naukowych wynika, że innowacyjne TermoRolety JackeR mogą zredukować hałas nawet do 10 dB. Staje się to bardzo ważne bo pozwala lepiej wypoczywać po ciężkim dniu. Ciągła gonitwa i stres pozostaje za opuszczoną zewnętrzną TermoRoletą .Teraz można najlepiej wypocząć i ukoić stres w intymnej atmosferze domowego ciepła które zapewnia montaż TermoRolet JackeR.

Zamontowanie innowacyjnych TermoRolet pozwala osiągnąć ciepły wspaniały domowy mikroklimat. Przejawia się to przez zdecydowany wzrost poczucia bezpieczeństwa i odczuwania komfortu przez co zauważalny staje się wzrost zadowolenia domowników co sprzyja jeszcze silniejszemu powstawaniu więzi rodzinnych i miłej atmosfery oraz poczucia bliskości członków rodziny. Prawdziwie domowa rodzinna atmosfera ciepła, wzajemnego szacunku, poszanowania się i akceptacji. Zaakceptowania rzeczywistości przez silną więź rodzinną i zrozumienie.

TermoRolety to zysk i komfort na lata.