Firma JackeR

Istnieje na rynku od 1992 roku jest wiodącym
liderem w branży systemów osłonowych, działa w oparciu o własny kapitał i
zdobyte doświadczenia. Swoją działalność prowadzi w nowoczesnym ...

Podparte badaniami

Wyniki badań naukowych przeprowadzone przez pracowników Politechniki Lubelskiej.

previous arrow
next arrow
Slider

Serdecznie Zapraszam Państwa do przyłączenia się do elitarnego grona szlachetnych i wrażliwych ludzi chcących codziennie czynić świat autentycznie lepszym, przyjemniejszym i bardziej przyjaznym, do grona miłośników świadomego poszanowania energii przez powszechne wykorzystywanie innowacyjnych TermoRolet JackeR - co w sposób oczywisty i bezpośredni wpłynie na ochronę globu ziemskiego - by cieszyć się nim mogły kolejne zdrowe i szczęśliwe pokolenia.

TermoRolety to odpowiedź blisko 20-letniego doświadczenia JackeR. Ta globalnie i szybko rozprzestrzeniająca się idea powstała w celu połączenia i skupienia w przyjaznej, profesjonalnej organizacji inteligentnych i ambitnych ludzi, którzy szczerze i autentycznie zaangażowani są i stale konsekwentnie dążyć będą do powszechnego wykorzystania TermoRolet we wszystkich istniejących i nowopowstających budynkach na całym świecie.

Zechciej wyposażyć swój dom w innowacyjne TermoRolety byś mógł przekonać się o ewidentnych - znaczących w domowym budżecie oszczędnościach, komforcie i wielu innych korzyściach - bo tylko wówczas staniesz się prawdziwym Ambasadorem szerzącego się trendu TermoRolet. Państwa zadowolenie stawiamy na II miejscu, na miejscu I Państwa korzyści wynikające z powszechnego i świadomego wykorzystania TermoRolet, zaś na III miejscu stawiamy nasze zadowolenie z Państwa komfortu.

signature

Rezultat Debiutu

Wyróżnienie w kategorii stolarka budowlana

Dla firmy Jacker za Termorolety Jacker 

Podkarpacie Targi Budownictwa Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów

Wyróżnienie

Podkarpackiego rynku budowlanego Dla firmy Jacker PPHU "Jacker" Jacek Sikora Tomaszów Lubelski

za

TermoRolety "Jacker" 

Kapitułą Srebrny Gryf

Laureat Wyróżnienia 

"Srebrny Gryf"

Powiatu Tomaszowskiego